Strona: Problemy z logowaniem – instrukcja postępowania / HelpDesk Politechniki Rzeszowskiej

Problemy z logowaniem – instrukcja postępowania

01-10-2016
kategoria: Ogólne

Użytkownik, który nie ma możliwości zalogowania się na swoje konto, powinien zapoznać się z informacjami podanymi na stronie internetowej. Należy wybrać odpowiednią kategorię z menu FAQ.

Uwaga!
Osoby zatrudnione na podstawie umowy zlecenia powinny szukać informacji w zakładce Pracownicy.
Absolwenci, osoby skreślone z listy studentów, osoby przyjęte na I rok studiów powinny szukać informacji w zakładce Studenci.

Powrót do listy aktualności