Strona: Studenci I roku – problem z logowaniem / HelpDesk Politechniki Rzeszowskiej

Studenci I roku – problem z logowaniem

17-09-2016

Do logowania do systemów informatycznych PRz służy login w postaci nr_albumu@stud.prz.edu.pl oraz hasło takie, jak do SIR. Numer albumu, który należy podstawić do loginu, został podany w systemie SIR.

Studenci I roku, mający problem z zalogowaniem do USOSweb, konta pocztowego i eduroam hasłem z SIR, powinni dokładnie zapoznać się z komunikatami w systemie SIR.

Jeśli pomimo zastosowania się do podanych w SIR instrukcji nadal występują problemy z logowaniem, należy zresetować hasło za pomocą formularza dostępnego na stronie https://stud.prz.edu.pl/stud/ w zakładce Odzyskanie hasła. Nowe hasło w połączeniu z loginem w postaci nr_albumu@stud.prz.edu.pl będzie działało przy logowaniu do USOSweb, konta pocztowego i eduroam.

Uwaga! Numer SIR NIE jest tożsamy z numerem albumu i NIE służy do logowania do systemów informatycznych PRz (USOSweb, konto pocztowe, eduroam).

Powrót do archiwum aktualności